T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT - Cahit Zarifoğlu İlkokulu

Duyurular

Şbt

OKULUMUZ TARAFINDAN BAŞLATILAN "ELAZIĞ ÜŞÜMESİM" YARDIM KAMPANYASINDA TOPLANAN NAKDİ YARDIMLAR TOPLANARAK İLGİLİ HESABA AKTARILMIŞTIR. 

OKULUMUZDA TOPLAM 8.670 TL TOPLANMIŞ VE HESABA YATIRILMIŞTIR. AYRICA VELİLERİMİZ TARAFINDAN BİREYSEL OLARAK İLGİLİ HESAPLARA NAKDİ YARDIMLAR YAPILMIŞTIR. DESTEK OLAN TÜM VELİLERİMİZE OKUL İDARESİ OLARAK TEŞEKKÜR EDERİZ. MİLLETİMİZİN TEKRARDAN BÖYLE BİR AFET YAŞAMAMASINI TEMENNİ EDERİZ.

BİREYSEL OLARAK YARDIM YAPMAK İSTEYEN VELİLERİMİZ İÇİN AFAD HESAP NUMARALARI AŞAĞIDADIR.

Şbt

Çin Halk Cumhuriyeti'nin Wuhan kentinde görülen koronavirüsün neden olduğu solunum yolu hastalığı nedeniyle ülkemizde gerekli koruma ve kontrol önlemlerinin alınması hakkında, gerekli çalışmaların başlatıldığı ve bu kapsamda okul ve kurumlarımızda alınması gereken önlemleri içeren ilgi yazı ekte gönderilmiştir.

Şbt

Sayın Valimizin vermiş olduğu kararla 14.02.2020 Cuma günü buzlanmadan doğacak sıkıntı nedeniyle Onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçelerimizdeki bütün okullarımız tatil edilmiştir.

Şbt

REHBERLİK SERVİSİ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN VELİLERİMİZE YÖNELİK MAHREMİYET EĞİTİMİ SEMİNERİ YAPILACAKTIR. TÜM VELİLERİMİZ DAVETLİDİR.

Ock

ELAZIĞ ÜŞÜMESİN

 

Kaymakamlık onayı ve okulumuz personeli ve velilerin talebi ile deprem bölgesindeki vatandaşlarımız için aynı ve nakdi yardım kampanyası düzenlenecektir .3-7 Şubat tarihleri arasında kullanılmamış yeni giyecek, kuru gıda, ısıtıcı ve battaniye talep edilecek toplanan yardımlar AFAD a

teslim edilecektir .nakdi olarak toplanan yardımlar Afad'ın hesabına yatırılacaktır .

Nurullah CAVLI

Ock

2020 yılına ailelerimize özel hazırladığımız Eğitim Takvimi ile başlıyoruz.

 

Facebook ve Instagram'dan #egitimtakvimi ,Twitter'da @egitimtakvimi1 hesabından ve ücretsiz cep telefonu uygulamamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Android https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.eba.egitimtakvimi

iPhone:https://t.co/vNS42isCqF https://t.co/j4ClI2fgl0

Ara

2020 YILINDA YAPILACAK OLAN ÖĞRETMENLİK ALAN SINAVI DUYURUSU İÇİN LİNKE TIKLAYIN..

http://oygm.meb.gov.tr/www/2020-yilinda-yapilacak-ogretmenlik-alan-bilgisi-testi-oabt-duyurusu/icerik/780

Ara

 

E-Devlet'ten öğrenci belgesi almak için linke tıklayın

https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/

Ekm

OKULUMUZ REHBERLİK SERVİSİ TARAFINDAN PLANLANAN , ÇOCUKLARDA SAĞLIKLI BESLENME KONUSUNDA SAĞLIKLI HAYAT MERKEZİNDEN GELECEK OLAN DİYETİSYEN DOKTOR TARAFINDAN VELİLERİMİZE SEMİNER YAPILACAKTIR.

KATILMAK İSTEYEN VELİLERİMİZE DUYURULUR.

 

Ekm

28 Ekim Pazartesi günü çıkış zili 12.55 de çalacaktır. 30 Ekim çarşamba günü eğitim öğretim başlayacaktır. 

Ekm

22.10.2019 Salı günü saat: 14:30'da  okulumuzun konferans salonunda okul aile birliği toplantısı yapılacaktır. Toplantıya okul idarecileri tüm öğretmenlerimiz ve tüm veliler katılım sağlayacaktır.

Şbt

Ock

Cahit Zarifoğlu İlkokulu Müdürlüğü 2019–2023 Stratejik Plan hazırlıkları çerçevesinde, idarenin geleceğinin şekillendirilmesinde paydaşların katkılarının beklendiği bu çalışmada kurumun mevcut durumuna ve gelecekte öngördüklerine yönelik görüş ve değerlendirmeleri büyük önem taşımaktadır. Ankette yer alan sorular, paydaş analizinde yer alması öngörülen konu başlıklarını içerecek şekilde düzenlenmiştir. 

Bu anketin gerçekleştirilmesindeki amaç, kurumumuzun stratejik planı hazırlanırken sizlerin görüşleriyle sorunları, iyileştirmeye acık alanları tespit etmek ve çözüme yönelik stratejiler geliştirmektir. Emek ve katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim.

                                                                                                 NURULLAH CAVLI

                                                                                                   Okul Müdürü

Ock

Cahit Zarifoğlu İlkokulu Müdürlüğü 2019–2023 Stratejik Plan hazırlıkları çerçevesinde, idarenin geleceğinin şekillendirilmesinde paydaşların katkılarının beklendiği bu çalışmada kurumun mevcut durumuna ve gelecekte öngördüklerine yönelik görüş ve değerlendirmeleri büyük önem taşımaktadır. Ankette yer alan sorular, paydaş analizinde yer alması öngörülen konu başlıklarını içerecek şekilde düzenlenmiştir.

Bu anketin gerçekleştirilmesindeki amaç, kurumumuzun stratejik planı hazırlanırken sizlerin görüşleriyle sorunları, iyileştirmeye acık alanları tespit etmek ve çözüme yönelik stratejiler geliştirmektir. Emek ve katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim.

                                                                                              NURULLAH CAVLI

                                                                                                   Okul Müdürü

Ekm

TÜM SINIF ÖĞRETMENLERİMİZ VE SİZ KIYMETLİ VELİLERİMİZİN DİKKATİNEE:  YARINLARIMIZ İÇİN BU AYIN DEĞERİ "SORUMLULUK" İLE İLGİLİ EVDE OKULDA  ÇALIŞMALAR YAPMANIZ VE GERİ DÖNÜTLER VERMENİZİ RİCA EDİYORUZ. CAHİT ZARİFOĞLU İLKOKULU DEĞERLER EĞİTİMİ KOMİSYONU