T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT - Cahit Zarifoğlu İlkokulu

36.HAFTA SINIF REHBERLİK ETKİNLİKLERİ (10-14 HAZİRAN 2024)

1.SINIF 36.Hafta Etkinliği 1.sinif_36.nelerihatirliyorum.pdf

2.SINIF 36.Hafta Etkinliği 2.sinif_36.nelerihatirliyorum.pdf

3.SINIF 36.Hafta Etkinliği 3.sinif_36.nelerihatirliyorum.pdf

4.SINIF 36.Hafta Etkinliği 4.sinif_36.nelerihatirliyorum.pdf

 

Sınıf rehberlik etkinliklerinin değişen ihtiyaçlar doğrultusunda dijital olarak kullanılabilmesi, öğretmenlerin kullanacakları materyal çeşitliliğini artırabilmek amacıyla etkinliklerin dijital olarak uyarlanmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirilmiş ve  ilkokul, ortaokul ile ortaöğretim kademeleri için Dijital Sınıf Rehberlik Etkinlikleri Platformu (DİSREP) oluşturulmuştur.

Bu platform aracılığıyla sınıf rehberlik etkinliklerini uygulama sürecinde öğrenciler; bilgisayar, telefon, tablet vb. aracılığıyla da sınıf rehberlik etkinliklerinin uygulanması sürecine katılabileceklerdir. Dijital Sınıf Rehberlik Etkinlikleri Platformu (DİSREP) ile sınıf rehber öğretmenleri sınıfta etkileşimli tahta aracılığıyla her hafta etkinlikleri daha kolay ve dikkat çekici şekilde uygulayabilecekler; öğrenciler bazı etkinlikleri kendi başlarına online olarak gerçekleştirebilecek, yüz yüze ya da uzaktan/online eğitimde öğretmen ve öğrenciler etkinliklere erişebileceklerdir.

"Dijital Sınıf Rehberlik Etkinlikleri Platformu"na (DİSREP) https://orgm.meb.gov.tr/disrep/index.html  adresinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca İLKOKUL ETKİNLİKLERİ Sayfasına ulaşmak için tıklayınız. 

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 31.05.2024 - Güncelleme: 07.06.2024 16:38 - Görüntülenme: 115
Kaynak: orgm.meb.gov.tr
  Beğen | 0  kişi beğendi