T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT - Cahit Zarifoğlu İlkokulu

Haberler

May

Bir avuç şeker

Dünyaya değer,

Paylaşmak dediğin şey

Küçük ama, kocaman ellerde gizliymiş meğer…

Niyet, “YANINDAYIM, YALNIZ DEĞİLSİN” demekse eğer

Bir avuç şeker

Dünyaya değer…

Ock

Okulumuzun kıymetli müdür yardımcısı Muammer Köse vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır dileriz. Tüm eğitim camiamızın başı sağolsun.

Taziye yeri:  Mağralı taziye evi

Ock

Okulumuzun 1A sınıfına kayıtlı,  evde eğitim alan öğrencilerimizden Ömer Akın Okumuş'a öğretmeni Şule Dündar doğum günü kutlaması düzenledi. Kutlamaya okul idarecilerimiz ve öğretmenler ve sınıf arkadaşları katıldı.

Ock

  Minik kahramanlar aramızda adlı tiyatro yarışmasına katılan 3A Sınıfı öğrencilerimiz 16 okulun katıldığı yarışmada ilk dörde girerek yarı finale kaldı.

Ock

Ock

Ock

Ock

Okulumuz rehber öğretmeni Sena Turaç tarafından 3. Sınıf öğrencilerine yönelik 'Bilinçli Teknoloji Kullanımı' konulu etkinlik yapıldı. Etkinlik kapsamında tv, tablet, youtube, bilgisayar oyunları, cep telefonu olarak görevlendirilen öğrenciler, canlandırma yapıp teknolojinin nasıl doğru ve bilinçli kullanılacağını kendileri anlattılar.

Ara

Ara

Ara

 2A Sınıfı öğretmenimiz Kısmet Çatalkılıç öğrencileri ve velileri ile kahvaltı etkinliğinde buluştu

Ara

Ara

     

 

1-İ sınıfının okulumuzda yeni açılan Şehit Adem Karabörk kütüphanesini ziyareti

Ara

 

 

 Okulumuz öğretmenlerinden Vehbi Köroğlu ve öğrencileri down sendromlu çocukları misafir ederek farkındalık günü etkinliği düzenledi...

Ara

 

 

Okulumuz rehber öğretmeni Sena TURAÇ tarafından velilerimize  yönelik Aile Okulu kursu açılmıştır. Çocuk eğitimi alanında değinilen farklı konular ve yapılan etkinliklerle faydalı bir çalışma olmaktadır.